jazyk:
English Deutsch

vyhľadávanie

Spoločnosť ALFEX bola založená v roku 1991 s podnikateľským zámerom vykonávať veľkoobchodný predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel. V roku 1999 sa pôvodný ALFEX, s. r. o. transformoval na ALFEX, a. s. Od roku 1992 sídli firma ALFEX vo vlastných priestoroch.

Za niekoľko rokov svojej činnosti sa firma dostala do povedomia širokej odbornej verejnosti. Od roku 1994 pôsobí ALFEX aj v Českej republike. Hlavným zameraním našej činnosti je predaj elektroinštalačného materiálu, prístrojov, káblov, svietidiel. Našími odberateľmi sú veľké montážne firmy, priemyselné podniky, mestské podniky, obecné úrady, stredné a menšie elektromontážne firmy, živnostníci a maloobchodné predajne.

Náš tovar smeroval napríklad do Chemka Strážske, Bukózy Vranov, VSŽ Košice, SMZ Jelšava, ŽP Podbrezová, Petrochema Dubová, Biotika, Harmanecké papierne, ZSNP Žiar nad Hronom, Gumárne Púchov, Slovnaft Bratislava, VW Bratislava, SE Mochovce, Jaslovské Bohunice, Vojany a do ďalších.

Po nástupe zahraničných obchodných reťazcov na trh v ČR a neskôr aj na Slovensku sme sa stali jedným z najvýznamnejších dodávateľov elektroinštalačného materiálu a svietidiel do ich obchodných sietí. Už niekoľko rokov dodávame tovar pre BAUMAX, HORNBACH, OBI, BAUHAUS, KAUFLAND, COOP a pod.